Osnovna Škola "Turbe"09.03.2023

USPJEŠNO ZAVRŠENA AKCIJA SAKUPLJANJA POMOĆI NARODU TURSKE I SIRIJE


Obavještavamo učenike i njihove roditelje/staratelje kao i nastavnike zaposlene u OŠ "Turbe" da je uspješno završena još jedna humanitarna akcija u kojoj su učestvovali naši učenici i nastavnici, a to je akcija sakupljanja finansijske pomoći za nastradali narod od zemljotresa Turske i Sirije.Na poziv HO Merhamet MDD Bosne i Hercegovine da se uključimo u akciju sakupljanja finansijske pomoći nastadalom narodu od zemljotresa u Turskoj i Siriji odaziv je bio odličan i sakupljeno je 5211.50 KM koji su uplaćeni na račun HO Merhamet. Koristimo ovu priliku da se zahvalimo svima koji su dali svoj doprinos da se uspješno realizuje ova akcija i tako pokazali svoju humanost i ljudskost. Posebno se zahvaljujemo nastavnicima razredne i predmetne nastave, učenicima i njihovim roditeljima/starateljima.